...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::... - Portal


...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi

Menu
;
Tema Fundit
» Counter Strike 2012 By LongHorn (me UCP 7.4)
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_icon_minitimeWed Feb 15, 2012 12:39 am nga Drilchoo.Hack

» a munet me mem tregu dikush
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_icon_minitimeTue Aug 16, 2011 4:57 pm nga lumi-g

» Gjuha Java
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_icon_minitimeTue Jun 07, 2011 4:59 pm nga trojan

» Counter Strike 1.6 UCP From LongHorn
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_icon_minitimeSun Apr 03, 2011 8:20 pm nga Drilchoo.Hack

» Fshij komentet ne Hi5
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 3:45 pm nga msn

» Nje Trick shume interesant !
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 3:13 am nga msn

» Cka eshte Programi kompjuterik
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_icon_minitimeFri Jan 14, 2011 5:56 am nga Vizitor

» ju mirpresim ne web www.malisheva-rks.tk
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_icon_minitimeSat Jan 08, 2011 12:34 pm nga Vizitor

» si me e gjet pasin ne forum ??
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_icon_minitimeWed Nov 17, 2010 3:40 pm nga Vizitor

Top posters
Drilchoo.Hack (586)
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_vote_lcap...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_voting_bar...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_vote_rcap 
lumi-g (457)
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_vote_lcap...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_voting_bar...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_vote_rcap 
Dannchee.hack (174)
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_vote_lcap...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_voting_bar...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_vote_rcap 
TRo0PiX (152)
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_vote_lcap...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_voting_bar...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_vote_rcap 
bleendo.x (81)
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_vote_lcap...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_voting_bar...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_vote_rcap 
Anxa (35)
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_vote_lcap...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_voting_bar...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_vote_rcap 
Albvera (27)
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_vote_lcap...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_voting_bar...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_vote_rcap 
CriticaL|StrikeS (20)
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_vote_lcap...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_voting_bar...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_vote_rcap 
leonardzz. (13)
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_vote_lcap...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_voting_bar...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_vote_rcap 
gon.x (11)
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_vote_lcap...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_voting_bar...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_vote_rcap 
Statistikat
Forumi ka 348 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri zamir

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 1625 artikuj v 1486 temat
Emisione & Lajme (shqip)
 
RTK

Wadja SmS Fals 100 Cha..
WwW.Wadja.Com Mundeson SmS falas ...Regjistrohu Dhe Dergo SmS ....100 Charactere..
identifikimi
Identifikimi:
Fjalëkalimi:
Më Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Counter Strike 2012 By LongHorn (me UCP 7.4)
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_icon_minitimeWed Feb 15, 2012 12:39 am nga Drilchoo.Hack
Counter-Strike 1.6 LH 2012 By: LongHorn
AntiCheats UCP version 7.4.1

...:::Mesohu-Ks:::... - Portal Lhbox


Sot me daten 13.02.2012 publikohet New Version i Counter-Strike 1.6 LH 2012 djem en ket version kom pru disa sene shum te mira dhe interesante kom menu sa ma professional mu kon jan bo disa permisime shum te mira dhe disa risi shum te mira gjithashtu GUI eshte pak ma ndryshe …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Counter Strike 1.6 UCP From LongHorn
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_icon_minitimeSun Apr 03, 2011 8:20 pm nga Drilchoo.Hack
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal 51ee06

Djem sot do tju trregoj per Counter-Strike 2011 Version 2 dmth me i Riu per momentin , para 1 kohet e pata publiku version 2011 po per shkak te disa problemeve qe u shfaqin u desht mi anulu at CS - kshtut qe ne kete version i kom rregullu ato probleme dhe eshte dal perfekt por RISIA qe e pruna ne kete Version eshte
qe ky Counter-Strike LH mund te luhet me UCP …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Rrjedhin fotografitë e para të Jaguar XJ
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_icon_minitimeThu Jul 09, 2009 3:21 pm nga Drilchoo.Hack
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal F.0709144648981_m
Përkundër përpjekjeve të shumta, Jaguar nuk ka arritur ta ruaj si fshehtësi risinë e vet deri në premierën e madhe e cila do të mbahet sonte në Londër. Një portal interneti, gjoja pahiri, ka publikuar fotografitë, ato zbulojnë tërësisht pamjen e jashtme të automjetit.

Siç edhe është mundur të supozohet, XJ i ri nuk …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Mbështetje për Chrome OS
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_icon_minitimeThu Jul 09, 2009 1:52 pm nga Drilchoo.Hack
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal F.0709125604452_m

Në mesin e kompanive të cilat marrin pjesë në zhvillimin e Chrome OS janë Acer, Asus, HP, Lenovo, Adobe, Freescale, TI e të tjerë...

Kompania Google në blogun e vet zyrtar ka publikuar disa detaje të reja për sistemin e paralajmëruar operativ Chrome OS. Kompania thekson se Chrome OS si projekt open source (burim i hapur) do …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Celular dhe orë dore në një
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_icon_minitimeWed Jul 08, 2009 5:23 pm nga Drilchoo.Hack
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal F.0708112948605_m

Në fakt, tentime të tilla ka pasur edhe në të kaluarën, mirëpo duket se kompania LG ka vendosur që seriozisht të merret me krijimin e hibridit në mes të celularit dhe orës së dorës, derisa një pajisje e tillë do të mund të paraqitej në treg qysh në muajin gusht të këtij viti.

Gjëja e parë që vlen të përmendet …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Së shpejti iPhone OS 3.1
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_icon_minitimeSun Jul 05, 2009 8:50 pm nga bleendo.x
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal F.0702161314877_m

Kompania Apple pak kohë pas paraqitjes të përditësimit të madh të sistemit operativ iPhone OS është duke përgatitur një version të ri me mundësi shtesë.
Zhvilluesit e regjistruar të Apple tanimë kanë qasje në versionet eksperimentale të iPhone OS 3.1. Softueri i ri sjell mundësi të gjera të editimit të video …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Nokia Ovi Maps 3.0
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_icon_minitimeSun Jul 05, 2009 8:48 pm nga bleendo.x
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal Ovimaps

Nokia ka paralajmëruar versionin e tretë të softuerit për navigacion për mbi 40 modele të saja i cili vjen nën emrin Ovi Maps.
Ovi Maps në versionin e tij të tretë sjell përmirësime të shumta nga të cilat veçohen incizimet satelitore të rezolucionit të lartë, mundësia e shikimit 2D dhe 3D në harta si dhe modelet …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Rritet shitja e kompjuterëve Mac
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal I_icon_minitimeSun Jul 05, 2009 8:46 pm nga bleendo.x
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal F.0703135039856_m

Në muajin maj në aspekt global janë rritur dërgesat e kompjuterëve krahasuar me një muaj më parë, derisa suksesin më të madh e ka shënuar kompania Apple.
Tregu global i kompjuterëve tregon shenja përmirësimi, së paku kështu pohon Kathryn Hubert nga shtëpia analitike “Morgan Stanley”. Shitjet e kompjuterëve …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
RTK tani edhe ne SHBA
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal Tvalb- Radio Televizioni i Kosovës tani mund të shihet edhe në SHBA dhe Kanada përmes pakos TV ALB, një pako e parë e kanaleve televizive shqiptare . - TVALB është në kuadër të kompanisë shqiptaro - amerikane për shërbime të IPTV-së Internet Protocol Television. Abonimi në SHBA dhe Kanada mund të bëhet përmes faqes së internetit
Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

Rekord i përdoruesve në linjë ishte 21 më Tue Jan 14, 2020 11:09 pm
Ora
Marketing
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal Jusawebn...:::Mesohu-Ks:::... - Portal Supersonictv
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal Tvo
...:::Mesohu-Ks:::... - Portal Rrokumtv
Dëgjo Radio LIVE
Degjo Radio Live
 
 
3mc-Recordzz
Radio KosovaDC

Kerko Muzik Ne Radio
Prej Ores 18:00 Deri Ne 23:00
Lajmet e Fundit Dhe Moti