...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mr.Bean 2009 - RELOADED

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Mr.Bean 2009 - RELOADED   Sat Jun 20, 2009 2:08 pm

http://www.h33t.com/details.php?id=bdc91ec71ee7037e9185d5fe7d70078d663fd4a2&hl=%2B2009

ben per pc qe kan kto performanca :

PROCESSOR: Pentium 3/Athlon 1.0 GHz
WINDOWS: XP/Vista
MEMORY: 128MB RAM
VIDEO CARD: 64MB video card with Pixel Shader support. NVIDIA GeForce 3/ATI Radeon 8500 or higher
SOUND CARD: 16-bit DirectX 9.0c compatible sound card
OTHER: 260MB Hard Disk Space, 8x CD-ROM Drive or 2x DVD-ROM Drive,
Microsoft compatible keyboard and mouse.
Note: This game contains technology intended to prevent copying that may conflict with some disc and virtual drives.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
po edhe me pas pc me performanca ma te mdha ben kjo loj

besoi se isha i qartt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Mr.Bean 2009 - RELOADED
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Games-
Kërce tek: