...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Damnation (2009) CLONEDVD-PLATiN

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Damnation (2009) CLONEDVD-PLATiN   Sat Jun 20, 2009 2:19 pm

http://www.h33t.com/details.php?id=2979ec1abcc884d3cf67b9541b9e07121e835b98&hl=%2B2009

OS: Windows XP/Vista. (if running Windows Vista SP1 is recommended)
Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.66Ghz or Athlon X2 3800+
Memory: 2GB RAM.
Hard Drive: 11 GB Hard Drive Space
Video Memory: Graphics card: GeForce 8800GTX or above, or Radeon 3800 series or above
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: DirectX 9.0c
Keyboard & Mouse
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Damnation (2009) CLONEDVD-PLATiN
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Games-
Kërce tek: