...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Disa "VPS"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Disa "VPS"   Sat Jun 20, 2009 2:47 pm

Disa "VPS"

--------------------------------------------------------------------------------

194.169.24.33
user: test
pass: test

IP: 218.90.148.13
User : user
Pass : user

194.169.24.33
user: ilab
pass: ilab

208.100.15.68
test
password

67.76.31.133
Administrator
mother

194.169.24.33
Accenture
accenture

194.169.24.33
bons
bons

64.34.182.163
admin
admin

194.169.24.33
wjones
123456

67.76.246.11
test
password
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Disa "VPS"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Hacking-
Kërce tek: