...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mexes do te qendroje tek Roma Thote Agjenti i Tij Olivier Joanneaux

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Mexes do te qendroje tek Roma Thote Agjenti i Tij Olivier Joanneaux   Sat Jun 20, 2009 2:52 pm

Reporte nga Italia kan deklaruar se milan i ka bere ofert zyrtare Romes per sherbimet e mbrojtessit Filipe Mexes Me 10 milione euro plus marek jankulovskin.

Megjithate agjenti i francezit olivier joanneaux , ka hedhur poshte mundesine e transferimit te mexes ne Ac milan.

"Ac Milan Deshirojne qe ta transferojne Mexesin , mirpo roma nuk e ka ndermend ta shes , " tha ai per Teleombardia.

Milano jane duke menduar të forcojne mbrojtjen qendroe pas pensionimit te Paolo Maldinit.

Interesi ne lojtarin eshte konkret , mirpo do te jet e veshtire qe te sjellet ne san siro per te veshur fanellen Zi-kuq sezonin e ardhshem,"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Mexes do te qendroje tek Roma Thote Agjenti i Tij Olivier Joanneaux
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: