...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cityt i nevojitet kohë për sukses

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Cityt i nevojitet kohë për sukses   Sat Jun 20, 2009 3:00 pm

Trajneri i Manchester Cityt, Mark Hughes, ka kërkuar durim në rrugën e ndërtimit të një skuadre, e cila do të jetë e suksesshme për një periudhë afatgjate.
Uellsiani ka thënë se shndërrimi i Cityt në një forcë dominuese në Ligën Premier do të marrë kohë më shumë se një sezon.

“Sezonin e kaluar nuk kam premtuar asgjë më shumë se vendi në të cilin arritëm të pozicionohemi”.

“Gjithmonë kam thënë se nëse e ndërtojmë skuadrën në mënyrë të duhur dhe korrekte, atëherë do të jemi të suksesshëm, mirëpo kjo do të marrë kohë”, ka thënë Hughes për “Manchester Evening News”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Cityt i nevojitet kohë për sukses
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: