...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 I sigurt qëndrimi i Patos te Milan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: I sigurt qëndrimi i Patos te Milan   Sat Jun 20, 2009 3:05 pm

Zëvendëspresidenti i Milanit, Adriano Galliani, është munduar t’i qetësojë tifozët duke thënë se nuk do të lejojë largimin e ndonjë tjetër emri të madh nga San Siro.
Pas shitjes së Kaka, tifozët e Milanit përballen me rrezikun e largimit të Andrea Pirlos, Alexandre Patos dhe së fundmi edhe Gennaro Gattusos, të cilët mund t’i bashkëngjitet trajnerit Carlo Ancelotti te Chelsea.

“99.9% jam i sigurt se të gjithë lojtarët e mëdhenj do të qëndrojnë te Milan. Ndërsa jam i sigurt 100% që Pato do të mbetet te Milan”, ka thënë Galliani për “Sky Sport Italia”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
I sigurt qëndrimi i Patos te Milan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: