...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pique: Cesc do të luajë për Barcelonën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Pique: Cesc do të luajë për Barcelonën   Fri Jun 26, 2009 1:21 pm

Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, beson se mesfushori i Arsenalit, Francesc Fabregas, një ditë do të transferohet në Camp Nou.

“Nuk mendoj se Cesc do t’i bashkëngjitet Madridit. Në futboll asnjëherë nuk mund të thuash se diçka është e pamundur, mirëpo unë nuk mund ta paramendoj atë si lojtar të Madridit”

“Besoj se një ditë do të luajmë bashkë. Gjithmonë e kam thënë se Cesc një ditë do ta bartë sërish fanellën e Barcës. Ai nuk e pranon këtë gjë, mirëpo unë gjithmonë ia përsëris këtë”, ka thënë Pique për “Sport”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Pique: Cesc do të luajë për Barcelonën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: