...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 United me ofertë serioze për Villan

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: United me ofertë serioze për Villan   Fri Jun 26, 2009 1:22 pm

Sipas tabloidit britanik “The Daily Mirror”, Manchester Unitedi është i gatshëm të hyjë në garë për sulmuesin e Valencias, David Villa.

Njoftohet se Djajtë e Kuq do të ofrojnë 40 milionë funte (46.8 milionë euro) për ta angazhuar sulmuesin spanjoll.

Megjithatë duhet të kihet parasysh se drejtuesit e Valencias dhe vetë lojtari kanë bërë të ditur se ai do të mbetet te Valencia, mirëpo një shumë kaq e madhe parash mund t’i ndryshojë gjërat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
United me ofertë serioze për Villan
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: