...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 <<<<Sygjerim>>>>

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: <<<<Sygjerim>>>>   Fri Jun 26, 2009 1:42 pm

I sygjeroj te gjith antaret e qe te mos posotojn ne portal

Met Mira
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Re: <<<<Sygjerim>>>>   Wed Jul 01, 2009 10:15 pm

U bo shef
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Re: <<<<Sygjerim>>>>   Wed Jul 01, 2009 10:17 pm

hehehhe ok ne rregull
u boo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Re: <<<<Sygjerim>>>>   Mon Jul 06, 2009 3:21 pm

U kuptum a sdu me prish rregllin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dannchee.hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 174
Join date : 20/04/2009

MesazhTitulli: Re: <<<<Sygjerim>>>>   Thu Jul 16, 2009 6:56 pm

pse more shikoe blenddox edhe un postoj valla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bleendo.x
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 81
Join date : 05/07/2009

MesazhTitulli: Re: <<<<Sygjerim>>>>   Sat Jul 18, 2009 10:46 am

Aha unee se kom ditt qe e keni caktu veq nja me postu en portal met miraa .. Very Happy
Sorry drilchoo.hack
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.blendos.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: <<<<Sygjerim>>>>   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
<<<<Sygjerim>>>>
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Qendra E Forumit :: Vrejtjet & Sygjerimet-
Kërce tek: