...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 City rikthehet kah Upson

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: City rikthehet kah Upson   Fri Jun 26, 2009 5:54 pm

Mbrojtësi i West Ham United, Matthew Upson, është caku i ri i menaxherit të Manchester Cityt, Mark Hughes.

Daily Express shkruan se Hughes do të kthejë vëmendjen e tij kah ylli i West Hamit, nëse Evertoni do të bllokojë tentimin e Cityt për të blerë shërbimet e Joleon Lescott.

Hughes u refuzua kur për të parën herë u përpoq të nënshkruajë me Upson në muajin janar, por West Ham mund të pranojë ofertën prej 15 milionë funte plus sulmuesin Valeri Bojinov.

Dhe Upson pa dyshim se do ta shihte Cityn si një sfidë më të mirë për të qenë pjesë e garave evropiane.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
City rikthehet kah Upson
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: