...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Logitech paraqet miun bartës me Bluetooth

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Logitech paraqet miun bartës me Bluetooth   Fri Jun 26, 2009 8:18 pmLogitech ka paraqitur dje miun me emërtimin M555b i cili mundëson lidhje pa tela (wireless) me kompjuterë e laptopë të cilët posedojnë teknologjinë Bluetooth.

Që puna me këtë mi të jetë jashtëzakonisht e këndshme, ai përmban edhe opsionin e ashtuquajtur “hyper scrolling” i cili mundëson shfletimin e dokumenteve dhe faqeve të internetit me shpejtësi të madhe.

Laseri i integruar ofron kontroll të drejtimit pothuajse mbi çfarëdo sipërfaqe që ai të jetë vendosur.

Pritet që miu M555b në Evropë e SHBA të del në shitje gjatë këtij muaji me çmim të rekomanduar me pakicë prej 60 dollarësh.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Logitech paraqet miun bartës me Bluetooth
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Teknologji, Automan, Informatik-
Kërce tek: