...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 FreeAgent Go prej 640 gigabajt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: FreeAgent Go prej 640 gigabajt   Fri Jun 26, 2009 8:20 pmDisku bartës Free Agent Go nga kompania Seagate tani mund të gjendet edhe në kapacitetet prej 250, 320, 500 e 640 gigabajt.

Seagate është bërë një prej prodhuesve të parë që ofron diskun 2.5 inçësh me kapacitet më të madh se 500 gigabajt. Në modelin FreeAgent Go të kësaj kompanie mund të vendosen hiq më pak se 640 gigabajt të dhëna.

Disku ka dimensione 12.5 x 80 x 130 milimetra, peshon 160 gramë, mund të blihet në ngjyrë të zezë dhe argjendtë dhe vjen me çantën e lëkurës për bartje. Disku lidhet me qasjen USB 2.0. Përveç në kapacitetin prej 640 GB ai mund të vjen edhe në versione prej 250, 320 e 500 GB.

Në tregun amerikan FreeAgent Go do të shitet me garanci prej pesë vitesh, me çmim tani për tani të panjohur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
FreeAgent Go prej 640 gigabajt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Teknologji, Automan, Informatik-
Kërce tek: