...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SanDisk Extreme SDHC me 32 GB

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: SanDisk Extreme SDHC me 32 GB   Fri Jun 26, 2009 8:34 pmPërveç kapacitet të madh, kartelën e re SanDisk e bën më tërheqëse edhe shpejtësia e madhe e punës, e përshtatshme për profesionistë dhe për video materiale me definicion të lartë (HD).

Prodhuesi i memorieve flash SanDisk ka paraqitur kartelën e re nga linja SanDisk Extreme SDHC, për të cilën pohon se është më e shpejta në botë. Kjo kartelë SDHC ka kapacitet prej 32 GB dhe shpejtësi të bartjes së dhënave prej 30 MB/s.

Kapaciteti dhe shpejtësia e këtij modeli janë të mirëseardhura për përdoruesit e fotoaparateve DSLR me rezolucion të madh, por edhe për pronarët e video kamerave të cilat të dhënat i ruajnë kartela SD.

Shpejtësia është mjaft e madhe sa për të ruajtur shpejt fotografitë e mëdha dhe video materialet me definicion të lartë, derisa kapaciteti mundëson regjistrimin deri në 2.500 fotografi në formatin RAW apo deri në 160 minuta video HD në rezolucion 1920 x 1080 piksela.

SanDisk Extreme SDHC 32 GB në shitje del në muajin gusht me çmim tani për tani të panjohur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
SanDisk Extreme SDHC me 32 GB
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Teknologji, Automan, Informatik-
Kërce tek: