...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Toshiba TG01 nën hijen e iPhone të ri

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Toshiba TG01 nën hijen e iPhone të ri   Fri Jun 26, 2009 8:41 pmNë tregun japonez këtë javë ka dalë edhe telefoni i mençur i lajmëruar kohë më parë Toshiba TG01 i cili do të duhej të jetë edhe telefoni më i shpejt në treg.
Mirëpo, pasi që iPhone i ri i ka lënë nën hije variantet tjera të telefonave të mençur, Toshiba TG01 e ka pasur një paraqitje bukur pa zhurmë në treg.

Toshiba TG01 punon në procesorin Snapdragon të kompanisë Qualcomm, ka një gigaherc procesor i cili mbështet grafikën 3D, ka ekran XGA, televizion mobil si dhe fotoaparat 12 megapikselash.

Toshiba TG01 përdorë sistemin operativ Windows Mobile 6.1, ka trashësi 9.9 milimetra, dhe ekran 4.1 inçësh të ndjeshëm në prekje me rezolucion 800 x 400 piksela i cili shfaq 384.000 ngjyra.

Kjo pajisje ka mbështetje për navigimin HSDPA, Wi-Fi e GPS.

Ende nuk dihet se kur ky telefon do të arrijë në tregun evropian, edhe pse fillimisht është thënë që edhe në tregun evropian do të del po në të njëjtën kohë si në Japoni.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Toshiba TG01 nën hijen e iPhone të ri
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Qendra E Forumit :: Lajmet e Portalit-
Kërce tek: