...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Progrram per ndermarje me Acess

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Progrram per ndermarje me Acess   Fri Jun 26, 2009 8:43 pm

RiPërshendetje. Vendosa të postoj këtu një program te punuar me Access pasi nuk vrejta ndonje temë të posaqme per Access.

Pra programi osht i punuar me access, ku per bazë ka llogaritjet(kontabilitetin) per nje ndërmarrje, në këtë rast jo e specifikuar. Programi pos punes ne Access përmban edhe kode nga VB6, kode pa te cilat une nuk kisha mundur ta bëj programin të funkionojë.
Kodet e VB6 janë në program, për ç'do paqartësi vetni.

Programin e kam punuar për prezantim në shkollë ndërsa tani po e prezantoj edhe këtu.

Spari qe screen shot i tij:

Ja ku e keni edhe programin per me download:

rapidshare.com/files/12595352...arrje.rar.html

Me t'mira >>>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Progrram per ndermarje me Acess
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Gjuhet Programuese :: VisualBasic & VisualBasic.NET-
Kërce tek: