...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Delphi 2005

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Delphi 2005   Fri Jun 26, 2009 8:59 pm

Delphi 2005

Delphi 2005 makes Windows development tasks faster, better, and easier for programming in the Delphi and C# languages. Now supporting both the Microsoft .NET Framework and Win32, Delphi 2005 allows you to develop virtually any type of application, including rich client, Web, and Web Service applications. The award-winning database productivity in Delphi 2005 is stronger than ever. New for this release are features for designing and communicating architecture and Model Driven Development.™️ Delphi integrates with the entire suite of Borland ALM products in one streamlined, hyperproductive RAD environment.

http://docrack.com/cracks/124-Delphi_2005_Full.html

addon
http://docrack.com/cracks/129-Delphi_2005.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Delphi 2005
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Gjuhet Programuese :: Delphi-
Kërce tek: