...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Delphi Tutorials

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Delphi Tutorials   Fri Jun 26, 2009 8:59 pm

Ktu Kenii Tutoo te delphitt ju kom than adminavv bone 1 ngjitess smarin veshh se sjeni te miir;)--------------------------------------------------------------------------------

http://www.delphi-tutorials.de/
http://www.onlinetutorials.de/del-index.htm
http://www.festra.com/eng/index.html
http://www.delphi-source.de/tutorials/
http://www.innotts.co.uk/zephyr/tutorials.html

Pascal & Delphi
http://www.thefreecountry.com/docume...nepascal.shtml
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Delphi Tutorials
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Gjuhet Programuese :: Delphi-
Kërce tek: