...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Internet Explorer 8 i gatshëm për gjykimin tuaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Internet Explorer 8 i gatshëm për gjykimin tuaj   Fri Jun 26, 2009 9:03 pm

Internet Explorer 8 i gatshëm për gjykimin tuaj
Edhe pse ende nuk është në versionin final, Internet Explorer 8 është në dispozicion të publikut në formën e paraqitjes RC1 (release candidate), e nëse mund tu besohet pohimeve nga tabori zyrtar i Microsoftit, versioni final i këtij shfletuesi nuk do të dallojë shumë nga versioni aktual në dispozicion.
Me versionin më të ri të Internet Explorer, Microsoft planifikon të kthej pjesët e tregut të cilat gjatë disa muajve të fundit është duke i humbur pandërprerë.

Në versionin e ri të këtij shfletuesi të internetit Microsoft ka integruar opsionin e ashtuquajtur “shfletim privat”, ka përmirësuar sigurinë e shfletuesit dhe atë me integrimin e filtrave për ekzekutim të skripteve në faqe të internetit dhe me shtojca të ngjashme, derisa vet shfletuesi është më i shpejtë në punë.

Versionin e ri të Internet Explorer 8 për Windows XP apo Vista derisa përdoruesit e versionit eksperimental të Windows 7 do të duhet të presin edhe pak.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Internet Explorer 8 i gatshëm për gjykimin tuaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Internet-
Kërce tek: