...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Design-Hacks.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Design-Hacks.   Fri Jun 26, 2009 9:04 pm

Uh.

Ndoshta vendin e gabuar per te postuar, por nuk gjejnë ndonjë vend tjetër të përshtatshëm. Pyetja ime është e thjeshtë.

Counter-Strike është një lojë shumë e ju jeni të njohur me. Unë kam luajtur edhe atë për shumë vite, dhe kanë goxha sukses të mirë në terren. Unë luaj në një nivel relativisht të lartë brenda Norvegji. Dhe shumë ladders ngjit (ranke unazave), por unë kurrë nuk do të gjithë rrugës deri.

Design-kollë e thatë është e njohur edhe për ata të cilët janë të njohur brenda dhe Counter Strike-fpsspill tjera, kjo temë është gjithashtu ndoshta pak tabu, por mundohem anyway.

A ka shumë për të bërë dhe për të marrë një të vetme me mëditje design? Kjo mund t'i japin pak më shumë se mua? Unë nuk jam duke folur në lidhje me mur me mëditje, etj, pak "të ndihmuar" kur është fjala për qëllimin dhe plumbat. Në qoftë se është bërë shumë shpejt ose kërkojnë shumë punë unë nuk e di, por nëse dikush ka apo mund të programohet një gjë të tillë si unë besoj se ishte person ndoshta nuk ka ndihmuar shumë, por për të qenë shumë dhe mund të ketë edhe më shumë besimin në fps.

Unë pres dhe të marrin sharje dhe turp për këtë rekord, por unë kërkoj anyway.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Design-Hacks.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Internet-
Kërce tek: