...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te mbyllim nje e-mail ne Hotmail account ?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Si te mbyllim nje e-mail ne Hotmail account ?   Fri Jun 26, 2009 9:05 pm

N?se jeni lodhur nga reklamat,mesazhet abuzuese etj, dhe nuk d?shironi qe ta p?rdorni nj? e-mail qe keni hapur ne logarin e Hotmail-it, at?her? veproni k?shtu.

1.Hape Mesengjerin si zakonisht duke shkruar imellen tuaj dhe pasvordin, (hyni ne MSN);
2.Kliko ne butonin Open your email inbox,(faqja ku ju i lexoni/d?rgoni mesazhet);
3.Ne fush?n ngjyr? te kalt?r ne an?n e djathte keni dy komanda Options|Hepl ,ju klikoni Help;
4.Pasi hapet nji dritare ne katrorin, Search MSN Hotmail Help, shkruani Close Account;
5.Klikoni ne shigjet?n ne fund te katrorit(box-it)
6.Kliko ne tekstin e kalt?r Close your account
7.Do te ju paraqitet teksti si me posht?:
If you have a free MSN
account, and don't use
it to sign into another
service, go to the Close Account page,
and then follow the instructions on-screen.
8.Kliko ne tekstin Close Account page;
9.ju hapet nj? dritare e Re dhe ne fund klikoni butonin Close My Account,
10.dhe do te merrni konfirmimin se logarija e juaj ?sht? mbyllur.
Te gjith? ata qe do te tentojn? te ju shkruajn? e-mail do te marrin konfirmimin nga WebMasteri se mesazhi i tyre d?shtoj:
(Ju mund te aktivizoni llogarin tuaj p?rs?ri brenda 10 dit?ve kur te d?shironi dhe kontakt lista e juaj mbete e pa ndryshuar)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te mbyllim nje e-mail ne Hotmail account ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Internet-
Kërce tek: