...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tel. i ri skype

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: Tel. i ri skype   Fri Jun 26, 2009 9:29 pm

Kompania e madhe europiane Skype ka prodhuar telefonin wifi qe perdor marresin_dhenesin G me anen e te cilit ju mund te flisni pa ndermjetesine e kopjuterit me te gjthe telefonat e botes me nje cmim te ulet ose mund te flisni pa pagese me te gjithe ata (qe tani arrijne ne dhjetra milione njerez) qe perdorin Skype. Telefoni i ri wifi Skype lidhet ne internet ne database-in e Skype kudo qe ka vale te wifi network dhe kryesisht keto jane tani net e gjitha aeroportet ne kafete e njohura Starbucks, Panera Bread ne fastfood-et McDonalds, ne librarite "Book a million", "Barnes and Noble" dhe support clouds dhe T-mobile HotSpots. Sinjal ka edhe ne nje pjese te madhe te hoteleve si dhe ne te gjitha aeroportet e botes. Software I prodhuar nga skype mund te instalohet edhe ne nokia N800 dhe N810duke e kthyer ate edhe ne nje telefon Skype wifi.Po keshtu aim und te instalohet edhe ne PSP 2000. Me prodhimin e ri "3Skypephone" Skype prodhoi telefonin wifi # Giga me 2Megapixel kamera, mp3 player per degjimin e muzikes, si dhe mobil Tv e Internet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Tel. i ri skype
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Chat & Programe :: Skype / Aol / ICQ / Aim-
Kërce tek: