...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mancini në krye të listës së Portsmouthit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Mancini në krye të listës së Portsmouthit   Thu Jul 02, 2009 9:14 am

Roberto Mancini mund të angazhohet si trajner i Portsmouthit, njofton "The Daily Express".

Që nga shkarkimi tek Interi, Mancini nuk e ushtron më profesionin e trajnerit, ndërsa gazeta britanike shkruan se ‘Pompey’ e konsideron atë si favoritin kryesor për ta zëvendësuar trajnerin Paul Hart.

Megjithatë duhet të presim që të zyrtarizohet blerja e Portsmouthit nga Sulaiman Al Fahim, dhe pastaj do të ndryshojnë gjërat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Mancini në krye të listës së Portsmouthit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: