...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cannavaro në dyshim për ardhjen e Diarras

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Cannavaro në dyshim për ardhjen e Diarras   Thu Jul 02, 2009 9:15 am

Përkundër dëshirës që ka për transferimin e mesfushorit të Real Madridit, Mahamadou Diarra, te Juventusi, mbrojtësi bardhezi, Fabio Cannavaro, thotë se është skeptik për mundësinë e kalimit të lojtarit të Malit.

Që nga rikthimi te Zonja e Vjetër, mbrojtësi veteran ka insistuar që Juve do ta transferojë Diarran, mirëpo ai është në dyshim nëse Bianconerët do të arrijnë të sigurojnë shërbimet e mesfushorit.

“Ai është një mik i imi, mirëpo unë nuk mund të bëj asgjë në tregun e transferimeve”, është shprehur Cannavaro për “Sky”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Cannavaro në dyshim për ardhjen e Diarras
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: