...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Marca: Benzema futbollisti i ri i Realit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Marca: Benzema futbollisti i ri i Realit   Thu Jul 02, 2009 9:16 am

Sportivja spanjolle, e afërt me udhëheqjen e Real Madridit, ka publikuar se sulmuesi Karim Benzema është përforcimi i radhës i klubit mbretëror.

Gazeta, e cila më herët e paralajmëroi ardhjen e Kaka dhe Cristiano Ronaldos në Real Madrid, por edhe David Villas, që megjithatë nuk u realizua, ka shkruar sot se klubi spanjoll ka arritur marrëveshje me Lyonin për të transferuar Karim Benzeman në Santiago Bernabeu.

Florentino Perez dhe Jorge Valdano paralajmëruan se shumë shpejt në Real Madrid do të arrijë edhe një emër i madh dhe Marca thotë se ky është pikërisht Karim Benzema, pasi Lyoni ka pranuar ofertën prej 35 milionë funtesh nga ‘mbretërit’.

Ende nuk ka asgjë zyrtare nga asnjëra palë, por sipas kësaj gazete sportive, pritet që kjo të ndodhë deri nesër.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Marca: Benzema futbollisti i ri i Realit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: