...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gallas: Mendoj vetëm për Arsenalin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Gallas: Mendoj vetëm për Arsenalin   Thu Jul 02, 2009 9:16 am

William Gallas thotë se e ardhmja e tij është në Arsenal, duke hedhur poshtë kështu spekulimet të cilat e lidhin atë me një largim drejt Interit.

Mbrojtësi francez kishte një sezon të vështirë në Arsenal, për shkak të sjelljes jo të pëlqyeshme dhe e humbi edhe shiritin e kapitenit.

Mediat e lidhën Gallas me një largim nag Arsenali, ndërsa ai është përmendur edhe si një nga dëshirat e trajnerit të Interit, Jose Mourinho, me të cilin kishte punuar në Chelsea.

“Unë jam në Arsenal, kam edhe një vit nga marrëveshja ime, andaj jam futbollist i këtij klubi. Nuk kemi biseduar për vazhdimin e marrëveshjes, por jam i qetë dhe shoh pozitivisht kah sezoni i ardhshëm me Arsenalin”, ka thënë francezi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Gallas: Mendoj vetëm për Arsenalin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: