...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Silva: Dua të hy në histori të Milanit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bleendo.x
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 81
Join date : 05/07/2009

MesazhTitulli: Silva: Dua të hy në histori të Milanit   Mon Jul 06, 2009 9:57 am

Mbrojtësi 24-vjeçar i Milanit, Thiago Silva, dëshiron të ndjekë hapat e bashkëkombësit të tij, Ricardo Kaka, dhe të hyjë në historinë e Milanit duke fituar Ligën e Kampionëve në sezonin e ardhshëm.
“Nuk kam luajtur gjashtë muaj dhe kjo më ka lënduar, mirëpo tani do të vijnë shumë gjëra të mira, Scudetto dhe Liga e Kampionëve, ndërsa Milani mund të arrijë sukses në të dyja frontet”.

“Dëshiroj të hy në historinë e Milanit, ashtu siç bëri Kaka. Nëse dëshmoj vlerat e mia, po ashtu mund të kthehem edhe në përfaqësuesen e Brazilit”, ka thënë Silva për “Jornal do Brasil”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.blendos.albanianforum.net
 
Silva: Dua të hy në histori të Milanit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: