...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Grint infektohet me virusin H1N1

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bleendo.x
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 81
Join date : 05/07/2009

MesazhTitulli: Grint infektohet me virusin H1N1   Mon Jul 06, 2009 10:00 am

Ylli i filmit "Harry Potter", Rupert Grint, është sëmurë nga gripi i derrave.
Tri ditë para premierës së madhe në Londër të vazhdimit “Harry Potter and the Half-Blood Prince”, aktori 20-vjeçar, i cili luan rolin e Ron Weasley, ka marrë disa ditë pushim pasi është vërtetuar se është infektuar me virusin H1N1.

Ndërkohë, zëdhënësi i aktorit ka njoftuar se gjendja e tij është përmirësuar dukshëm dhe i ka siguruar fansat se javën e ardhshme Grint do të kthehet në xhirimet e vazhdimit tjetër “Harry Potter and the Deathly Hallows”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.blendos.albanianforum.net
 
Grint infektohet me virusin H1N1
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: