...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jackson do të varrosët pa tru

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bleendo.x
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 81
Join date : 05/07/2009

MesazhTitulli: Jackson do të varrosët pa tru   Mon Jul 06, 2009 10:01 am

Familja e ikonës së muzikës pop, Michael Jackson, ka vendosur ta varrosë këngëtarin edhe pse truri i tij është ende duke u analizuar.
Truri i Mbretit të muzikës pop është duke iu nënshtruar analizave neuropatologjike, për të cilat nevojiten tri javë, kështu që familja nuk ka mundur të presë për rezultatet dhe ka vendosur ta varrosë atë pa tru.

Analizat e trurit të Jackson janë duke u bërë për të zbuluar se çfarë lloje barnash ka përdorur këngëtari, dhe nëse ka abuzuar me barnat ose ka përdorur doza të mëdha, me qëllim që të caktohet shkaktari i vërtetë i vdekjes.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.blendos.albanianforum.net
 
Jackson do të varrosët pa tru
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: