...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fox nuk ka frikë nga skenat e rrezikshme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bleendo.x
Moderator
Moderator
avatar

Numri i postimeve : 81
Join date : 05/07/2009

MesazhTitulli: Fox nuk ka frikë nga skenat e rrezikshme   Mon Jul 06, 2009 10:02 am

Aktorja e filmit “Transformers: Revenge of the Fallen”, Megan Fox, nuk ka frikë nga skenat e rrezikshme dhe zotohet se do t’i realizojë të gjitha skenat e vështira në film.
Bukuroshja kishte befasuar bosët e filmit të fundit “Transformers” se sa e fuqishme ishte, duke realizuar pjesën më të madhe të skenave tronditëse.

“Preferoj të realizoj sa më shumë skena të vështira që mundem. Bëj aq shumë sa sigurimi më lejon të bëj. Në ‘Transformers’ kam bërë rreth 40% të tyre, por në filmin e ardhshëm do t’i bëj të gjitha”, ka thënë Fox.

“Njerëzit vazhdimisht janë të befasuar me goditjet të cilat i duroj. Kjo është sepse kur një herë e keni realizuar filmin ‘Transformers’, ndjeheni se mund të bëni gjithçka. Është lehtë pasi ta kalosh atë”, ka shtuar aktorja seksi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.blendos.albanianforum.net
 
Fox nuk ka frikë nga skenat e rrezikshme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: