...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Milani duhet të ofrojë 20 milionë euro për Fabianon

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Milani duhet të ofrojë 20 milionë euro për Fabianon   Mon Jul 06, 2009 8:04 pm

Një ofertë prej 20 milionë eurosh do të bëjë që Sevilla t’i fillojë bisedimet me Milanin për sulmuesin Luis Fabiano.

“Il Corriere dello Sport” njofton se agjenti i brazilianit është i bindur se nëse Rossonerët bëjnë ofretë, atëherë skuadra andaluziane do të lëshojë pe.

“Mendoj se një ofertë ndërmjet 20 dhe 22 milionë eurosh do të sillte deri te marrëveshja”, është shprehur agjenti i 28-vjeçarit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Milani duhet të ofrojë 20 milionë euro për Fabianon
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: