...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mexes: Nuk largohem

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Mexes: Nuk largohem   Mon Jul 06, 2009 8:13 pm

Qendërmbrojtësi i Romës, Philippe Mexes, iu ka dhënë fund spekulimeve për mundësinë e largimit të tij nga Stadio Olimpico, duke thënë se do të qëndrojë te Giallorossët.

“Do të qëndroj, të jeni të sigurt. Është gjithmonë kënaqësi kur skuadrat tjera interesohen, mirëpo unë jam mirë në Romë”.

“Kam kaluar sezonin më të keq në pesë vitet e fundit dhe nuk dëshiroj të largohem në këtë mënyrë. Dëshiroj ta tregoj vlerën time”, ka thënë 27-vjeçari.

Për shërbimet e francezit janë të interesuar Milani dhe Chelsea.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Mexes: Nuk largohem
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: