...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Milan dhe Inter dëshirojnë Trezeguet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Milan dhe Inter dëshirojnë Trezeguet   Mon Jul 06, 2009 8:13 pm

Agjenti i David Trezeguet, Antonio Caliendo, nuk e ka mohuar mundësinë që sulmuesi i Juventusit t’i bashkëngjitet njërës nga skuadrat e qytetit të Milanos, Inter ose Milan.

“Lyoni ende nuk ka bërë ofertë, mirëpo interesimi i tyre është i vërtetë. Sa i përket vendimit të Juventusit, nuk dimë se çfarë do të ndodhë. Gjërat mund të ndryshojnë në javën e ardhshme”.

“Interesimi i Milanit për Trezeguet mund të jetë i vërtetë, ngjashëm sikurse ndodhi me Filippo Inzaghin. Për më shumë edhe Interi dëshiron shërbimet e tij”, ka thënë Caliendo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Milan dhe Inter dëshirojnë Trezeguet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: