...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barca dhe Reali në kërkim të Bruno Alves

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Barca dhe Reali në kërkim të Bruno Alves   Mon Jul 06, 2009 8:14 pm

Rivalët e përjetshëm, Barcelona dhe Real Madridi, janë në kërkim të mbrojtësit të Portos, Bruno Alves.

Portugezi konsiderohet si njëri nga mbrojtësit më të mirë që qarkullojnë në treg këtë afat kalimtar, ndërsa pas formës së mirë që ka treguar me Porton, besohet se ai është i gatshëm të luajë në një skuadër më të madhe.

Dy gjigantët spanjollë janë në kërkim të Alves, ndërsa mësohet se Barcelona ka një nuancë më të madhe të përparësisë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Barca dhe Reali në kërkim të Bruno Alves
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Sport-
Kërce tek: