...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Yahoo! Messenger 9.0.0.2112

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Yahoo! Messenger 9.0.0.2112   Mon Jul 06, 2009 8:22 pm

Use Yahoo! Messenger to call and talk over the Internet just like you're on the phone. All you need is a headset, or a microphone and speakers. It's that easy - just click the Call button. If no one's there, leave a voicemail!
You can also get much better sound quality than regular phone lines. Try it out - you and your friends will really hear a difference.

Find, add, share friends... It's easier than ever to add and invite friends to Messenger. You can even send your contact information to a friend's Address Book.http://filehippo.com/download_yahoo_...def6931a8d3eb/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Yahoo! Messenger 9.0.0.2112
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Chat & Programe :: YAHOO Programe-
Kërce tek: