...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PDF Password Remover 3.0 (PORTABLE)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 24

MesazhTitulli: PDF Password Remover 3.0 (PORTABLE)   Mon Jul 06, 2009 8:25 pmTë PDF Password mbartës është një software i dobishëm dhe të besueshëm i cili mund të përdoret për të mbrojtur decrypt Adobe Acrobat PDF files, të cilat kanë "Pronari" password caktuar, duke parandaluar një foto nga redaktimi (ndryshuar), printing, përzgjedhjen e tekstit dhe grafika.

Decryption është duke u bërë në çast. Decrypted fotografish mund të jetë e hapur në çdo PDF viewer (eg Adobe Acrobat Reader) pa kufizime - dmth me edit / copy / print funksioneve të aktivizuara. Të gjitha versionet e Adobe Acrobat (duke përfshirë 7.x, e cila features 128-bit encryption) janë të mbështetura.

Standarde siguria e garantuar nga PDF përbëhet nga dy metoda të ndryshme të ndryshme dhe dy passwords, 'password' dhe 'pronari password'.

PDF Një dokument mund të jenë të mbrojtura me password për hapjen ( 'user' password) dhe dokument mund të specifikojë gjithashtu operacionet që duhet të jetë e kufizuar edhe kur dokumenti është decrypted: shtypjen; kopjoni tekstin dhe grafika nga dokumenti; modifying dokumenti; dhe duke shtuar apo ndryshuar shënimet dhe tekstin AcroForm fushat (duke përdorur 'zotit' password).

Kufizimi:
Ju lutemi vini re se PDF Password mbartës nuk punon me dokumentet të cilat i kanë 'user' password (parandalimin fotografi nga të qenit e hapur), në rast se të dyja përdoruesit dhe fjalëkalimet janë pronar të panjohur PDF Password mbartës do të dështojnë.

Citim: Këtu janë disa tipare kryesore të "PDF Password mbartës":

I lehtë për t'u përdorur
Supports drag dhe drop PDF files
A NUK duhet Adobe Acrobat software
Hiq nga cilësimet e sigurisë tuaj Encrypted PDF file është i ngutshëm
Supports komandën përputhje operacion (manual për përdorim ose përfshirjen në Scripts)
Supports PDF1.6 protokoll (formerly vetëm mbështetur nga Acrobat 7,0 aplikimit)
Supports PDF1.6 (Acrobat 7.x) fotografi, duke përfshirë 40-bit RC4 decryption, 128-bit RC4 decryption, compressed files unencrypted dhe meta-data
Batch operacion në shumë fotografi nga komanda linjë
Supports Adobe Standard 40-bit encryption dhe Adobe Advanced 128-bit encryption
Decrypts mbrojtur Adobe Acrobat PDF files, heqjen e kufizimeve për shtypjen, editing, copying

Kërkesat:
32 MB RAM
rapidshare.com Portable_PDF_Password_Remover_3.0.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
PDF Password Remover 3.0 (PORTABLE)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Design & Programim :: Adobe Solution-
Kërce tek: