...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nese doni gjat lojes ne Cs me i ndrru ant e armes sa her don ti veq me C-V.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Nese doni gjat lojes ne Cs me i ndrru ant e armes sa her don ti veq me C-V.   Mon Jul 06, 2009 8:33 pm

Se pari e hapim Console dhe shenojm- bind c "cl_righthand 0 " pastaj prap- bind v "cl_righthand 1"
dhe pastaj hym ne loj dhe me C-V i nderrojm anen e armes sa here dojm vet veq i prekim shkronjat C-V siq e thash me heret

Flm per mikuptim .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nese doni gjat lojes ne Cs me i ndrru ant e armes sa her don ti veq me C-V.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Multimedia & Tema te ndryshme :: Gjithqka Rreth Counter Strikes-
Kërce tek: