...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Një veturë me çati kashte

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Një veturë me çati kashte   Tue Jul 07, 2009 9:14 amNjë pronar i një pub-i në Wiltshire, ka ridizajnuar kulmin e veturës së tij Morris Traveller – duke e mbuluar atë me një çati kashte.

Jim Goodland, tashmë me krenari e vozit veturën pranë lokalit të tij, The King’s Head, në afërsi të Salisburyt.

Vetura është një gjendje solide, ndërsa Goodland pranon se çatia, të cilën ia ka vënë, mund të mos ketë qenë ide më e mirë për shkak të shpenzimit më të madh të derivateve.

Morris Minor, është prodhuar për herë të parë në Londër, në vitin 1948.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Një veturë me çati kashte
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: