...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Harry Potter qiraxhi të Mbretëresha Elizabeth II

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Harry Potter qiraxhi të Mbretëresha Elizabeth II   Tue Jul 07, 2009 9:16 amMbretëresha britanike, Elizabeth II, ka gjetur një mënyrë të re për të fituar para. Ajo ia ka dhënë me qira një pjesë të madhe të pyllit në Swinley, jo larg Pallatit Windsor, kompanisë filmike Warner Bros, e cila në atë zonë do ta xhirojë filmin e ri për magjistarin e vogël Harry Potter.

Gjatë dy muajve të ardhshëm, të gjitha yjet e filmit për djaloshin magjistar përfshirë këtu edhe vetë Potterin, respektivisht aktorin Daniel Radcliffe, do të marrin pjesë në xhirimin e filmit, që është vazhdim i filmave të mëparshëm të realizuar në bazë të librave të autores JK Rowling.

Mbretëresha, siç bëjnë të ditur mediat botërore, është shprehur e entuziazmuar me këtë veprim, pasi është adhuruese e Harry Potterit. Shuma e kontratës mbahet në fshehtësi, mirëpo tabloidi britanik Sun thekson se bëhet fjalë për një shumë të majme parash.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Harry Potter qiraxhi të Mbretëresha Elizabeth II
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: