...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kompania ajrore dëshiron të shes bileta qëndrimi në këmbë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Kompania ajrore dëshiron të shes bileta qëndrimi në këmbë   Tue Jul 07, 2009 9:19 amKompania e lirë ajrore kineze Spring Airlines ka bërë kërkesë që t’i mundësohet të shes bileta për qëndrim në këmbë. Pasagjerët do të paguanin më pak për qëndrim në mes rreshtave te aeroplanit.

Presidenti i kompanisë Wang Zhenghua do t’i vendos biletat në shitje në momentin që qeveria ta miratojë kërkesën e tij. Pasi që tek kjo ide ka ardhur zëvendëskryeministri Zhang Dejiang, ai është i sigurt që kërkesa do të miratohet.

“Ka rekomanduar që pasagjerët, për çmim më të ulët, të hynë në aeroplan si në autobus: pa ulëse, bagazh, ushqim dhe ujë”, ka thënë Wang dhe ka shtuar se kompania është konsultuar me Airbus-in i cili ka vërtetuar se plani është një gjë e sigurt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kompania ajrore dëshiron të shes bileta qëndrimi në këmbë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: