...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qeni përtyp pasaportën, pronari huq ekskursionin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Qeni përtyp pasaportën, pronari huq ekskursionin   Tue Jul 07, 2009 9:20 amNjë nxënës i shkollës së mesme nga Wisconsin ka lëshuar mundësinë të shkoj në një ekskursion në shtetin e Perusë, pasi që qeni ia ka dëmtuar një pjesë të pasaportës.

Aeroporti O’Hare i Çikagos ka pranuar pasaportën e përtypur të 17-vjeçarit John Meier, por autoritetet në Majami kanë refuzuar të lejojnë tinejxherin të ngjitet në aeroplanin për Peru.

Qeni e tij njëvjeçar ia kishte përtypur një skaj të pasaportës së Meierit prandaj numrat nuk mund të dalloheshin. Nxënësi i shkollës së mesme nga Eau Claire nuk kishte kohë të mjaftueshme të pajiset me dokument të ri udhëtimi dhe t’i bashkohet klasës në udhëtimin 12-ditor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Qeni përtyp pasaportën, pronari huq ekskursionin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: