...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mesohu te behesh Hacker

Shko poshtë 
AutoriMesazh
lumi-g
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 457
Join date : 26/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Mesohu te behesh Hacker   Mon Apr 27, 2009 2:11 pm

Shko ne ket faqe regjistrohu dhe aty ka disa misione te ndryshme
dhe perpiqu qe ti kryeshFaqja ketu kliko

nese kerkoni ndihme rreth misioneve vetem
kerko ndihme ne ket postim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
drenny
Fillestar/e
Fillestar/e


Numri i postimeve : 1
Join date : 14/07/2010

MesazhTitulli: Re: Mesohu te behesh Hacker   Wed Jul 14, 2010 9:38 pm

po ku eshte faqja o haver/?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Mesohu te behesh Hacker
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Mesohu-ks Boxi :: Tutorials & Mesime-
Kërce tek: