...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Duke i ikur policisë mbesin pa benzinë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Duke i ikur policisë mbesin pa benzinë   Tue Jul 07, 2009 9:26 amDy plaçkitës të cilët kishin vjedhur një pompë benzine në shtetin amerikan New York ndoshta do të kishin arritur t’i ikin policisë po që se paraprakisht do të ishin kujtuar të furnizohen mirë me benzinë.

Policia ka njoftuar se ka arrestuar 29-vjeçarin Lonnie Meckwood dhe 51-vjeçarin Phillip Weeks të cilët në arratisje e sipër kishin mbetur pa benzinë. Ata janë akuzuar se nën kërcënim me thikë kanë tentuar të plaçkitin shitësin e një pemëshitëseje në qytetin Kirkwood. Shitësi nuk është lënduar.

Policia i ka ndaluar të dy hajnat rreth dy kilometra larg shitores, pasi që kishin parkuar automjetin e tyre përgjatë rrugës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Duke i ikur policisë mbesin pa benzinë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: