...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Stjuardesat e zhveshura dhe të pikturuara shërbejnë pasagjerët

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Stjuardesat e zhveshura dhe të pikturuara shërbejnë pasagjerët   Tue Jul 07, 2009 9:27 amEkuipazhi i kompanisë ajrore nga Zelanda e re në fushatën e re të marketingut ka dëshmuar se nuk ka çfarë të fsheh: në reklamën televizive stjuardesat dhe të gjithë anëtarët e ekuipazhit shërbejnë pasagjerët të zhveshur, e nëpër trup u janë pikturuar uniformat.

Në reklamën televizive të “Air New Zealand”, klientët të cilët shërbehen nga stjuardesat tërheqëse lakuriqe, me piktura në trup, fillimisht habiten, e më pas shfaqen të lumtur. Më pas fillon edhe slogani “Ajo që shihni, është ajo që merrni”.

Për të parë se sa atraktive është reklama, shihni videon dhe binduni edhe vet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Stjuardesat e zhveshura dhe të pikturuara shërbejnë pasagjerët
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: