...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Me teledirigjues shuajnë zjarrin në televizor

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Me teledirigjues shuajnë zjarrin në televizor   Tue Jul 07, 2009 9:29 amNjë plakë nga qyteti i Zurichut ka thirrur të enjten në mëngjes zjarrfikësit dhe policinë për ta shuar zjarrin i cili kishte “shpërthyer” nga televizori i saj.

Megjithatë, në shtëpinë e saj nuk ka pasur as tym e as zjarr. Me të arritur ata e kanë kuptuar se bashkëvendësja e tyre kishte qenë duke e shikuar një kanal televiziv i cili vazhdimisht transmetonte incizimin e një zjarri në oxhak.

"Zjarri është shuar me shtypjen e butonit”, ka theksuar policia në deklaratën e tyre për shtyp.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Me teledirigjues shuajnë zjarrin në televizor
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: