...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shkurorëzohen sepse gruaja qëndroi tepër gjatë në tualet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Shkurorëzohen sepse gruaja qëndroi tepër gjatë në tualet   Tue Jul 07, 2009 9:31 amNjë çift i porsamartuar nga Arabia Saudite ka pasur vetëm një javë lumturi. Në fakt, burri i ka humbur nervat duke pritur në aeroport gruan që të kthehet nga WC-ja, prandaj ka hipur në avion pa të. Ajo në anën tjetër i ka humbur nervat kur e ka kuptuar se çfarë kishte vepruar ai dhe ka parashtruar kërkesën për shkurorëzim.

Kur gruaja, përndryshe mësuese me profesion, është kthyer nga tualeti dhe nuk e ka gjetur burrin aty ku e kishte lënë, e kishte kapluar paniku. E ka kërkuar gjithandej, ka alarmuar edhe personelin e aeroportit, të cilët në fund e kishin gjetur në listën e udhëtarëve të cilët ishin nisur në fluturimin për Malajzi.

Ai me të kthyer në shtëpi i qetë e ka njoftuar familjen se gruan e ka ende në Malajzi, derisa ajo e shqetësuar ka parashtruar kërkesën për shkurorëzim vetëm një javë pas martesës!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Shkurorëzohen sepse gruaja qëndroi tepër gjatë në tualet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: