...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kërkon dëmshpërblim për lidhjen e dështuar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Kërkon dëmshpërblim për lidhjen e dështuar   Tue Jul 07, 2009 9:32 amNjë kinez do t’i kaloj katër vitet e ardhshme pas grilave të burgut pasi që nga ish e dashura e tij ka kërkuar dëmshpërblim të majmë për lidhjen e tyre të shkurtër e të dështuar.

Mashkulli nga Chongqing është dënuar me katër vjet burg pasi që ka zhvatur para nga gruaja e cila ka dëshiruar të ndërpres lidhjen e tyre të dashurisë.

Ky 39-vjeçar, me mbiemrin He, ka qenë i papunë kur e ka njohur gruan e cila jetonte me vajzën e saj. Ata dy ishin afruar dhe mashkulli ishte zhvendosur në banesën e tyre. Pas njëzet ditësh bashkëjetese gruaja e ka kuptuar se kishte gjetur njeriun e gabuar, dhe kishte vendosur t’i jep fund marrëdhënies së tyre. Mirëpo, ai si kompensim për “zemrën e thyer” kishte kërkuar 15.000 juan (rreth 1.570 euro).

He kishte kërcënuar se do ta vras atë dhe familjen e saj nëse nuk do t’ia paguante shumën e kërkuar të parave. Gruaja e kishte paguar ish dashnorin e saj, rastin e kishte lajmëruar në polici, dhe në fund tregimi ka përfundim të lumtur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kërkon dëmshpërblim për lidhjen e dështuar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: