...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rekord: 68 hot dog për dhjetë minuta

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Rekord: 68 hot dog për dhjetë minuta   Tue Jul 07, 2009 9:35 amI mirënjohuri Joey Chestnut ka fituar sërish në garën e rekorderëve të uritur.
26-vjeçari Chestnut ka thyer rekordin e tij në Coney Island, dhe ka arritur të haj 68 hot dog për vetëm 10 minuta.

Konkurrenti i tij më i madh Takeru Kobayashai i ka ngrënë “vetëm” 64 prej tyre.

Shihni edhe vet si është dukur kjo garë

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Rekord: 68 hot dog për dhjetë minuta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: Kuriozitete-
Kërce tek: