...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 West pëlqen Amelle Berrabah

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: West pëlqen Amelle Berrabah   Tue Jul 07, 2009 9:38 amKanye West raportohet se dëshiron ‘të përziejë’ me këngëtaren e grupit Sugababes, Amelle Berrabah, gjatë kohës sa reperi gjendet në Londër.

Ylli i muzikës hip-hop, i cili së fundi u nda nga modelja Amber Rose, edhe pse u pa e shoqëruar me të së fundi në BET Awards, i ka thënë një miku në besim se ai dëshiron të del me këngëtaren e Sugababes derisa është në Britani.

“Ai shpreson të lidhet me të derisa është në Britani. Kanye e adhuron Amelle dhe i ka ndihmuar asaj kur ajo ishte në Hollywood me anëtaret tjera të Sugababes, së fundi. Ai i ka caktuar disa takime me bosë të muzikës”, ka thënë burimi.

“Ajo e sheh atë më shumë si një figurë të vëllait të madh, jo si një të dashur potencial, por ai ka bërë shaka duke thënë se gjërat do të ishin më ndryshe nëse ajo do të dëshironte”, ka shtuar burimi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
West pëlqen Amelle Berrabah
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: