...:::Mesohu-Ks:::...
Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

-Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe fute ne dispozicionper te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit : Mesohu-ks

...:::Mesohu-Ks:::...

...:::Mesohu-Ks:::...
 
ForumPortalPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jay-Z: Jackson do të ishte gjallë po ta kishim dashur kaq shumë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Drilchoo.Hack
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 586
Join date : 20/04/2009
Age : 23

MesazhTitulli: Jay-Z: Jackson do të ishte gjallë po ta kishim dashur kaq shumë   Tue Jul 07, 2009 9:39 amJay-Z është i bindur se Michael Jackson do të ishte më i prirë të pranojë publikun dhe të jetojë një jetë më pak të mbyllur, nëse njerëzit kishin treguar të njëjtin adhurim për të edhe para vdekjes së tij, dhe ndoshta edhe do të ishte gjallë.

Mbreti i muzikës pop vdiq më 25 qershor në shtëpinë e tij në Los Angeles, pasi pësoi arrest kardiak.

“Besoj se nëse ne do t’i kishim treguar atij se sa shumë e duam, derisa ai ishte gjallë, ai do të ishte ende me ne”, ka thënë reperi.

Jackson do të kujtohet në një ceremoni të veçantë përkujtimore në Staples Center të Los Angelesit gjatë të martës, me qindra mijëra fansa që pritet të zbresin për të nderuar këngëtarin e ndjerë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Jay-Z: Jackson do të ishte gjallë po ta kishim dashur kaq shumë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
...:::Mesohu-Ks:::... :: Diskutime te Ndryshme :: V.I.P-
Kërce tek: